„Wdrożenie mobilnego systemu do zarządzania spedycją”

Solvena Management Systems

„Wdrożenie mobilnego systemu do zarządzania spedycją”

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy wdrożenie mobilnego systemu do zarządzania spedycją w firmie SajaCargo Sp. z o.o.

"Saja Cargo Sp. z o.o. to profesjonalna firma transportowo-spedycyjna, dysponująca nowoczesnym taborem. Nasza flota to samochody ciężarowe z krytymi lub otwartymi naczepami typu standard, mega oraz ze specjalistycznymi naczepami do przewozu stali w kręgach – coilmulda. Nasz tabor uzupełniają mniejsze samochody 8-10 paletowe o ładowności 1500kg."

W ramach wdrożenia stworzyliśmy aplikację zarządzającą opartą o inferfejs www oraz aplikację mobilną na platformę Android.

Wdrożony system umożliwia łatwiejsze realizowanie zleceń spedycji i ich monitorowanie.

Dzięki wykorzystaniu urządzeń mobilnych z modułem GPS użytkownicy systemu mogą w czasie rzeczywistym śledzić status i lokalizację poszczególnych przesyłek oraz przewidywany czas ich dostarczenia. Platforma umożliwia łatwą komunikację między firmą spedycyjną , jej Partnerami oraz Klientami co istotnie wpływa na efektywność pracy jak również ogranicza koszty związane z obsługą zleceń. Klienci mogą śledzić status przesyłek zarówno poprzez przeglądarkę internetową jak i urządzenia mobilne a dokumenty dostawy są dostępne od razu po realizacji zleceń.

Wdrożenie zostało zrealizowane ciągu 3 miesięcy,  w założonym terminie i budżecie.


Fatal error: Class 'wassup_checkComment' not found in /home/solvena/domains/solvena.pl/public_html/wp-content/plugins/wassup/wassup.php on line 2490