Microsoft Dynamics NAV 5.0 – nowa wersja, nowe możliwości

Solvena Management Systems

Microsoft Dynamics NAV 5.0 – nowa wersja, nowe możliwości

System Microsoft Dynamics NAV to zintegrowane rozwiązanie biznesowe dla średnich i dużych firm. Aplikacja Microsoft Dynamics NAV jest używana w codziennej pracy przez ponad 65.000 firm z ponad 150 krajów. Stanowi to najlepsze potwierdzenie, że warto zaufać proponowanym rozwiązaniom.

Wdrożenie przebiega szybko, efektywnie i bez niespodzianek. Dzięki jednemu zintegrowanemu rozwiązaniu informacje są zawsze dokładne i nie trzeba już tracić czasu na porównywanie wartości uzyskanych z różnych systemów.

Proponujemy Państwu współpracę z wykorzystaniem sprawdzonych metod i narzędzi. Razem zaplanujemy szczegóły procesów biznesowych i określimy atuty pozwalające na podniesienie konkurencyjności firmy. Na podstawie tych informacji opracujemy rozwiązanie spełniające dokładnie Państwa wymagania. Przed rozpoczęciem wdrożenia dokładnie określimy całościowy budżet oraz czasowe ramy projektu. Całe przedsięwzięcie będzie objęte odpowiednią dokumentacją.


Fatal error: Class 'wassup_checkComment' not found in /home/solvena/domains/solvena.pl/public_html/wp-content/plugins/wassup/wassup.php on line 2490