Zakończone wdrożenie MS Dynamics Nav i DocLogix w grupie kapitałowej Dexpol

Solvena Management Systems

Zakończone wdrożenie MS Dynamics Nav i DocLogix w grupie kapitałowej Dexpol

Z przyjemnością informujemy, że w czerwcu bieżącego roku zespół specjalistów firmy Solvena Management Systems Sp. z o.o. zakończył proces wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie-Microsoft Dynamics NAV oraz systemu do zarządzania zadaniami i obiegiem dokumentów DocLogix w grupie kapitałowej Dexpol. Nasi pracownicy wdrożyli z pełnym sukcesem następujące moduły:

MS Dynamics Nav:
• Finanse i Księgowość
• Należności i Zobowiązania
• Obrót paliwami
• Kadry i Płace

DocLogix:
• Zarządzanie obiegiem dokumentów kosztowych

Ponadto zespół Solvena Management Systems przeprowadził wymianę danych z dedykowanymi aplikacjami zewnętrznymi: RManager, McSpal, CRM Deweloper, Medallion, Capital, Systemy Bankowości Elektronicznej.
Została też dokonana integracja systemu MS Dynamics Nav z Hurtownią Danych, Systemem do zarządzania obiegiem dokumentów DocLogix obejmującą pełną integrację z wszystkimi eksploatowanymi systemami w grupie kapitałowej Dexpol.
Zaangażowanie zespołu wdrożeniowego a ponadto determinacja z obydwu stron, poparta doświadczeniem w zakresie integracji systemów przyczyniły się do sprawnej realizacji wdrożenia i przekazania w pełni funkcjonalnego systemu zgodnego z oczekiwaniami naszego Klienta.


Fatal error: Class 'wassup_checkComment' not found in /home/solvena/domains/solvena.pl/public_html/wp-content/plugins/wassup/wassup.php on line 2490