Nowe podejście do zarządzania firmą – Microsoft Dynamics NAV 2009

Solvena Management Systems

Nowe podejście do zarządzania firmą – Microsoft Dynamics NAV 2009

Microsoft Dynamics wprowadza na polski rynek najnowszą wersję systemu klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV 2009 R2. Aplikacja ma za zadanie wspomagać dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w zarządzaniu finansami, produkcją, dystrybucją, projektami, usługami, relacjami z klientami, obsługą serwisową czy działaniami e-commerce.
  
Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 to udane połączenie sprawdzonej technologii i wieloletniego doświadczenia ekspertów Microsoft w doskonaleniu aplikacji biznesowych klasy ERP. Stąd stanowi niezawodne rozwiązanie, stworzone z myślą o łatwości i szybkości jego użytkowania oraz niebywałej elastyczności w dostosowaniu do stale zmieniających się warunków biznesowych.

"Microsoft Dynamics NAV 2009 umożliwia integrację informacji biznesowych z całego przedsiębiorstwa. Skutkuje to pozytywnym i wymiernym wpływem na wydajność pracowników i całej firmy, pozwala redukować koszty oraz umożliwia przeprowadzanie operacji, mających na celu zwiększenie dochodowości przedsiębiorstwa" – mówi Mariusz Wołodźko, dyrektor działu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale firmy Microsoft.

Nowy Microsoft Dynamics NAV 2009 proponuje kompletnie NOWE PODEJŚCIE DO PROWADZENIA BIZNESU poprzez:

– INTUICYJNY INTERFEJS – Zwiększenie produktywności użytkowników poprzez dostarczenie im jeszcze bardziej intuicyjnego w obsłudze interfejsu oraz dopasowanych narzędzi, jakich potrzebują do wykonywania codziennych obowiązków. Pracownicy nie tracą już czasu na szukanie i zestawianie danych czy ich ręczne przepisywanie, dzięki czemu mogą w pełni skupić się na swojej pracy.
– PEŁNA AUTOMATYZACJA PROCESÓW – co pozwala na szybszą i terminową realizację projektów, a tym samym podniesienie satysfakcji klientów.
– OPTYMALIZACJA OBSŁUGI KLIENTA – poprzez dostęp do aktualnych informacji o nim, możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb, szybkie odpowiadanie na pytania oraz uzyskanie jeszcze lepszej przejrzystości zachodzących operacji.
– ZREDUKOWANY KOSZT IT – dzięki zintegrowanej, elastycznej architekturze systemu. Możliwość łączenia NAV 2009 z innymi aplikacjami, jak np. Microsoft Office czy CRM, pozwala zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny do ręcznego przenoszenia danych między systemami. Dodatkowo firma może wyeliminować wszelkie opłaty licencyjne.

Oprócz funkcjonalności, które zawierały poprzednie wersje oprogramowania – w tym ustawienia w menu uzależnione od uprawnień użytkownika, obsługę wielu języków czy możliwość integracji z programem Outlook – nowy NAV 2009 wyróżnia trójwarstwowa architektura, spersonalizowane widoki główne dla 21 najważniejszych ról pełnionych przez pracowników w organizacji, zaawansowane narzędzia do analiz biznesowych, czy też usługi sieci Web, pozwalające Partnerom Microsoft na integrację z innymi systemami czy aplikacjami branżowymi. Dodatkowo, nowe narzędzie udostępnia większe możliwości integracji z aplikacjami pakietu Microsoft Office, w tym z Microsoft Office SharePoint Server.

Trójwarstwowa architektura systemu ułatwia jego dopasowanie do konkretnych potrzeb firmy i oferuje szerokie możliwości modyfikacji (dodawania/usuwania funkcjonalności) w zależności od wymogów konkretnej branży. Natomiast obsługa usług sieci Web pozwala na szybką i bezproblemową integrację narzędzia z istniejącą już w firmie infrastrukturą IT, a Partnerom handlowym z innymi branżowymi systemami i aplikacjami. System ERP Microsoft Dynamics NAV 2009 współpracuje także z Microsoft .NET Framework, pozwalając na uproszczenie administracji IT oraz integrację z dodatkowymi aplikacjami .NET lub na ich kreację. Nowy NAV został również wyposażony w innowacyjne nardzędzia raportująco-analityczne (narzędzia graficzne, wskaźniki KPI, OLAP), umożliwiające analizę bieżącej sytuacji firmy i podejmowanie trafniejszych decyzji. Dzięki integracji ze SQL Server Reporting Services i SQL Server Analysis Services, Dynamics NAV 2009 umożliwia również podniesienie wydajności i korzystanie z funkcjonalności analizy biznesowej programu SQL Server, pozwalając na łatwiejszy i szybszy wgląd w funkcjonowanie firmy.

"To co jest ważne dla przyszłych użytkowników to to, że Microsoft Dynamics NAV 2009 ma wygląd i sposób obsługi podobny do innych produktów i technologii oferowanych przez firmę Microsoft. Takie rozwiązanie umożliwia obniżenie nakładów przedsiębiorstwa na przeprowadzanie szkoleń pracowników oraz podnosi wydajność pracy od momentu uruchomienia systemu" – dodaje Mariusz Wołodźko.

 


Fatal error: Class 'wassup_checkComment' not found in /home/solvena/domains/solvena.pl/public_html/wp-content/plugins/wassup/wassup.php on line 2490