TARGIT najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem Business Intelligence!

Solvena Management Systems

TARGIT najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem Business Intelligence!

 
Niezmiernie miło nam poinformować, że rozwiązanie TARGIT zostało nagrodzone jako najbardziej innowacyjne rozwiązanie IT w klasie Business Intelligence. Rozdanie nagród odbyło się w Niemczech, podczas konkursu Cebit Tradeshow w Niemczech.
Jury, składające się ze 100 osób: profesorów, dziennikarzy, specjalistów w dziedzinie informatyki wybrało najbardziej innowacyjne narzędzie IT dla MSP (małe, średnie przedsiębiorstwa). TARGIT został najlepiej oceniony jako najbardziej innowacyjny, praktyczny oraz przyjazny dla użytkowników.

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnością rozwiązania Targit:

Zapraszamy do  zapisów na zdalną prezentację funkcjonalną rozwiązania TARGIT, która odbędzie się 16.maja o godz. 11.00 – 12.30. Udział jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Prezentację poprowadzi specjalnie dla Państwa prezes firmy Solemis – Ryszard Sadowski. Aby zapisać się na to wydarzenie prosimy o wysłanie maila z danymi (imię, nazwisko, stanowisko, telefon) na adres: klukaszewska@solemis.com do dnia 15.maja 2012.
Zapraszamy!
 

źródło www.targit.com


Fatal error: Class 'wassup_checkComment' not found in /home/solvena/domains/solvena.pl/public_html/wp-content/plugins/wassup/wassup.php on line 2490